O NAS

nasza

Historia

Czy można byc specjalistą w wielu dziedzinach? Obecny trend na rynku budowlanym pokazuje, że jest to jak najbardziej prawidłowe podejście, pod warunkiem, że chcesz się ciągle rozwijać. Od samego początku stawiamy na rozwój i wszechstronność. Dzięki temu przejmujemy nie tylko rolę wykonawcy Twojego procesu budowlanego, ale również stajemy się jego organizatorami. Przez co zleceniodawca ma mniej na głowie. Działamy w branży brukarskiej, w której mamy kilkunastoletnie doświadczenie. Zajmujemy się również izolacjami przeciwwodymi oraz odwodnieniami budynków. Nie obce są nam nawet te najgorsze przypadki.

Jeśli planujesz wykonać aranżację ogrodu, zapraszamy po bezpłatną wycenę. Dodatkowo zajmiemy się bieżącym utrzymaniem Twojej zieleni oraz utrzymaniem czystości.

Urządzasz mieszkanie na poddaszu? Planujesz zwiększyć przestrzeń użytkową? Wykonamy dla Ciebie każdą konstrukcję stalowej antresoli pod wymiar.
Kilkunastoletnie doświadczenie w branży budowlanej pozwala nam wyjść naprzeciw Twoich potrzeb a dokładność i pasja sprawia, że jakość naszych usług jest zawsze najwyższa.

Learn more why we are always

the best

What a good complex can mean?

Elementum id enimed porttitor lectus nibh curabitur arcu erat accumsan imperdiet et porttitor atin sem vivamus magna justo lacinia eget consec tetur sed convallis atomo tellus praesent sapien massa convallis pellentesque.

SPA Facilities
80%
Kindergarten
60%
Fire Extinguisher
40%
Sport Fields
20%

najczęściej zadawane

Pytania

Jak się z nami skontaktować?

Oficjalnie poprzez e-mail, po więcej szczegółów telefonicznie pod podanym numerem telefonu.

Czy wykonujemy prace inne niż podane na stronie?

Tak. Ciągle się rozwijamy, więc każde zlecenie jest omawiane indywidualnie.

Jaki jest obszar działania firmy?

Województwo lubelskie, mazowieckie, Wielka Brytania.

Poznaj

NASZ ZESPÓŁ

  • PATRYK WAŁACH
    PATRYK WAŁACH WŁAŚCICIEL, INŻYNIER BUDOWY

Potrzebujesz specjalistów, którzy sprostają Twoim wymaganiom?

Dobrze trafiłeś!